WNC-795001 Özellikler I Kamusat

ÖZELLİKLER

ELEKTRONİK TALEP YÖNETİMİ

Merkezi satın alma işlemi gerçekleştiren tüm kurumlarda, satın alma talebinde bulunan tüm birimlerin satın alma taleplerinin elektronik ortamda gerçekleştirilmesini sağlayan bileşendir.

İHALE YÖNETİMİ

Çerçeve ve Münferit anlaşma da dahil olmak üzere 4734 sayılı kamu ihale kanununda yer alan tüm satın alma usulleri sistem üzerinde uygulanabilmektedir.

DOĞRUDAN TEMİN YÖNETİMİ

Doğrudan temin ile alım süreçlerinizi hem Kamu İhale Mevzuatı hem de kurumunuzun süreçleri ile uyumlu olarak kolaylıkla yönetebilirsiniz.

SİPARİŞ YÖNETİMİ

Merkezi satın alma sürecine dahil olan tüm kurumlar için gerçekleşen ihale işlemlerine ait tüm veriler ve kurumlar tarafından desteklenen tüm fonksiyonları (sipariş kabul/red, durum güncelleme) barındıran bileşendir.

İŞ ARTIŞ VE EKSİLİŞ YÖNETİMİ

İhalesi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu kapsamında yapılmış olan sözleşmelerle ilgili iş artış/iş eksiliş miktarı ile bu miktarların yansıtıldığı net sözleşme bedellerini kayıt altına alan bileşendir.

MERKEZİ STOK YÖNETİMİ

Merkezi satın alma sistemini kullanan kurumlarda merkezden satın alma talebinde bulunan tüm alt birimlere ait stok durumlarının takip edildiği bileşendir.

  • w-facebook
  • Twitter Clean

© 2018 by ​KamuSat.  Proudly created with Kardelen Yazılım

Daha fazla detay için bizimle irtibata geçin.

Bize web sayfamız, telefon, email ya da sosyal medya üzerinden ulaşabilirsiniz.